Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení VT Zašová

3. 9. 2016

 

V sobotu 3.9 jsme se zúčastnili krásného turnaje na Valašsku v malé obci Zašová. Perfektně připravený trávník a příjemný areál přivítal týmy z Moravy, Čech, Slovenska a Polska. 

Dopoledne jsme nejprve rozehráli základní skupinu, ve které nám nejtěžším soupeře byla Slavia, SFC Opava a z našeho pohledu jsme také těžké utkání odehráli s Rožnovem pod Radhoštěm, kde se naši kluci museli prosazovat z postů, které jim vůbec nesvědčí a houževnatý soupeř naše chyby trestal. O to cennější bylo vítězství v posledních vteřinách.

V odpolední zlaté skupině jsme se potkali s nejsilnějšími týmy svých skupin: Sigmou Olomouc, Baníkem Ostrava, Slavií, Žilinou a dvěma týmy z Polska. V těchto utkáních jsme podali téměř optimální výkon pouze v posledním zápase s Žilinou, kde jsme se po celou dobu zápasu dokázali prezentovat hrou, kterou bychom od kluků očekávali. V ostatních utkáních jsme nebyli spokojení s tím, že jsme si neudrželi naši herní tvář po celou dobu a zbytečně jsme tak soupeře pouštěli do hry. To obvykle začínalo u naši snahy "prokličkovat celé hřiště a nejlépe i přes zeď, kdyby to šlo" apod. I přes mnohé nedostatky, které se v naší hře objevují jsme nastříleli mnoho branek a zvítězili v nejvíce utkáních. Velmi si ceníme toho, že kluci svojí houževnatou a vítěznou mentalitou žádné utkání nevzdají a snaží se vždy za kažou cenu vyhrát i přesto, že se zrovna herně nedaří. 

Moc děkujeme aktivním maminkám, které nás hlasitě podporovaly.

Děkujeme, AV.