Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení VT Vídeň

22. 8. 2016

VT Vídeň 


Turnaje ve Vídni jsme se zúčastnili hned druhý den po příjezdu ze soustředění. V Rakousku nás přivítalo nevlídné počasí, kvůli kterému byl turnaj zkrácený a časově posunutý, některé týmy dokonce odjely předčasně domů. 

Celkově jsme odehráli 8 utkání v systému 6+1 (1x14 minut). Na turnaji jsme se postupně střetli s týmy: Ružinov Bratislava, Austria Vídeň, ASV Neufeld, Lurko Haladas, RB Salzburk, Rijeka, Admira Wacker. Ve všech utkáních jsme dohromady nastříleli 30 branek a většinou jsme se na hřišti jevili lépe technicky a rychlostně vybavení. Skutečným měřítkem však pro nás mohli být pouze utkání s Austrií Vídeň (1:1) a RB Salzburk (2:1 ve skupině, 2:2 ve finále). V těchto utkáním byla hra místy velmi vyrovnaná a soupeř nás dokázal trestat po našich chybách. Což se o ostatních utkáních říct nedá a my jsme tak mohli vesele chybovat a nebyli jsme za to trestáni - což nekoresponduje s naším výchovným cílem. 
Velmi si však ceníme toho, že kluci i přes velmi špatný vstup do finálového zápasu s RB Salzburk, dokázali utkání svojí velkou zarputilostí a zlepšeným herním projevem ve druhé polovině zápasu vyrovnat a na pokutové kopy strhnout vítězství v turnaji na svou stranu. 

Všem rodičům děkujeme podporu. 

Fotografie: https://goo.gl/photos/hnDE2ujt5aviaD3p8

AV