Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení Styrian Masters

12. 9. 2016

          O víkendu jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v rakouském Sankt am Vogau. V průběhu dvou dní jsme odehráli 14 kvalitních utkání se soupeři z Německa, Rakouska, Maďarska, Slovinska, Chorvatska a Bosny a Hercegoviny. 

V téměř všech utkáních jsme se prezentovali dobrou hrou, která bohužel velmi málo vyústila v branky samotné a tedy i větší brankový rozdíl. Nespokojeni můžeme být především s dvěma poobědovými utkáními, kde jsme podali neochotný výkon, působili sklesle a přizpůsobili se hře soupeři. Velmi spokojeni jsme naopak s utkáními s Rapidem Vídeň, Želzničjarem Sarajevo a FC Basilej, kde jsme působili velice agresivně, vytvořili si spousty zajímavých příležitostí a především v utkání s FC Basilej jsme jasně dominovali a soupeře přehrávali ve všech činnostech. Nad naše síly bylo bohužel utkání s Hajdukem Split, kde nás soupeř především fyzickou vyspělostí s notnou dávkou fotbalové kvality předčil a utkání jsme prohráli 2:0.

Celkově hodnotíme celý turnaj velice pozitivně. Soupeři kluky donutili přiblížit se k maximu svých možností a zároveň nám odhalily nedostatky, ve kterých se musíme zlepšit.

Podnětů do další práce máme spousty, tak hurá na trénink :)